Svatba na lodi? Proč ne, absolutní soukromí, privátní zátoky…jen pro vás

Absolute Day svatba na lodi

V posledním příspěvku jsme vám představily, velice skromně, místa, kde můžete prožít svůj nezapomenutelný den. Co jsme vynechaly, byť jsme se „chlubily“, jak máme procestované celé Chorvatsko včetně ostrovů, je svatba na lodi, a to na pořádné lodi!

K našim zálibám patří poznávat Středomoří i z moře… to je opravdový zážitek! Je jedno, jakou část země se rozhodnete poznat, ale s naším kapitánem určitě nebudete litovat! Jenom si představte svatební cestu na jachtě…úžasné! Přenádherné výhledy, absolutní soukromí a privátní zátoky…jenom vy, vaše láska a moře. K tomu si přidejte lehké pohupování, které vás bude kolébat pod chorvatským sluncem k příjemnému odpočinku.

Chcete trávit rozlučku, narozeniny nebo firemní párty se svými přáteli, spolupracovníky? Nema problema. Máme pro vás katamarán! O velikosti si rozhodnete sami, koneckonců i o jídelním servisu a plánu plavby. Zní vám to lákavě? Nám ano! ANO – svůj slib si můžete vyměnit i na zakotvené lodi v přístavu, pro případ, že se bojíte mořské nemoci. I to umíme! Pronájem na jeden den, no nezní to báječně? Vy sami si určujete váš směr, tak jako v životě. Pokud budete chtít každý den kotvit v jiných marinách a poznávat místní speciality, podle libosti…. Nebo raději volíte úplnou distanci od všech, soukromí? Potom můžeme plánovat kotvení v zátokách, kde nikoho nepotkáte, vše je na vás! A my vás povedeme podle vašich směrovek.

Chorvatsko se vyznačuje dlouhým a slunečným létem, a naopak krátkou a mírnou zimou. Při příjezdu vás přivítá příjemné středomořské klima. V souvislosti s pobytem na lodi můžete poznávat druhy větrů – severovýchodní vítr nazývaný Bóra, nebo jižní vítr vanoucí z Afriky nazývaný Jugo. Je spousta dalších větrů jako Mistral (slabý vítr od severozápadu) nebo Burin (noční vítr), ale o tom všem, v případě vašeho zájmu vám může vyprávět kapitán lodi. Budete informováni, kolik je teplota vzduchu, kolik je teplota moře a jaká je hloubka pod vámi, když si budete chtít „jen tak“ zaplavat na širém moři. 

Vy jste naši kapitáni, udejte nám směr!

Vaše Jana a Iva.

Taky by vás mohlo zajímat