My se postaráme, vy si to jen užijete naplno

Naše kompletní služba plánování svateb poskytuje párům veškerou podporu, kterou potřebují pro svůj velký den. Od hledání dokonalého místa obřadu po hladkou koordinaci svatebního dne. Tato služba je přizpůsobena vám.

Chorvatsko je ideální destinací pro každou zvláštní příležitost, nejen pro svatby. Bez ohledu na to, k čemu je vaše speciální událost, můžeme vám naplánovat každý detail dokonale. Rádi bychom vám pomohli naplánovat významné narozeniny, výročí, obnovení slibu, pracovní událost nebo jakékoli jiné zvláštní setkání. Dejte nám vědět, co oslavujete a můžeme diskutovat o tom, jak vám nejlépe pomoci dosáhnout vaší vize!

Co nabízíme

Absolute Day svatba v Chorvatsku

Základem celé svatby je stanovení jejího datumu a výběr místa.

Pomalu, ale jistě se začíná tento typ obřadu dostávat do podvědomí snoubenců. Úžasná varianta, jak se vzít úplně kdekoli a kdykoli. Celou svatbu si užijete bez jakýchkoli obřadních limitů.

Co třeba překvapit úplně? Pozvat tajně Vaše nejbližší a přátelé a vytvořit zásnubní párty. Třeba privátní večeří…

Víte jak se nazývají všechna výročí svatby? Tak třeba: oslavte Bavlněnou svatbou první výročí Vaší svatby a proč ne na místě, kde Vás k tomu různá romantická zákoutí vybízí! Ale můžete i oslavit Papírovou svatbou (druhé výročí) nebo Koženou (třetí výročí)! A nebo páté výročí Dřevěnou svatbou?

Stylově vyladěná párty na pláži? Můžete si vybrat, na terase v tradiční konobě s výhledem na moře nebo při západu slunce v baru…možností je spousta.

Teambuilding u moře? Týmová spolupráce, zábava a smích..probereme Vaše představy.

Rozlučkové balíčky pro ženicha i nevěstu. Potřebujete navštívit ten správný bar či diskotéku? Nalezneme pro Vás vhodné místo…

Chorvatsko je požehnáno středomořským podnebím, má relativně mírné zimy a teplá léta: Navštivte jeden z národních chorvatských parků, vydejte se na plavbu jachtou nebo katamaránem na jeden z úžasných ostrovů, jako je Brač, Vis, Hvar nebo Korčula, nebo prozkoumejte nejkrásnější chorvatské pláže s ochutnávkou vín. Možnosti jsou nekonečné!

Naše služby zahrnují

Nalezení dokonalých míst pro vaši svatební hostinu a obřad.

Kontaktovat a zorganizovat svatební dodavatele (např. fotograf, DJ, kadeřnice, kosmetika-líčení, květiny, svatební dort, sweet bar).

Vytvoření rozpočtu a odhadů nákladů na vaše svatební plány podle vašich představ a preferencí.

Finanční poradenství a podpora při vytváření rozpočtu.

Celková trvalá profesionální podpora v každé fázi vašeho plánovacího procesu.

Správa a koordinace všech dodavatelů, služeb a míst pro vaši svatbu.

Podpora a dohled nad „Plánem svatebního dne“, plánovaná časová osa událostí.

Podpora vytváření menu a výběru svatebního dortu.

Pomoc při organizování akcí v Chorvatsku (i když se jich nezúčastňujeme).

Pro více informací vyplňte náš formulář, nebo pište na hello@absoluteday.cz