Vaše časté dotazy

Na jakém místě v Chorvatsku můžete zorganizovat svatbu?

Chorvatsko má širokou škálu krásných svatebních míst, které vyhovují každému vkusu a preferencím. Svatbu Vám můžeme zorganizovat kdekoli. Prémiová svatební destinace je v střední Dalmácii. Ve Splitu, největším městě Dalmácie, Vás čeká krásná historická zákoutí, v Omiši a jejím okolí jedinečný pohled na řeku Cetinu a krásné pláže a v neposlední řadě nejslunnější ostrov Hvar, vyhledávaná svatební destinace. Plánujeme poloostrov Istrii, nejnavštěvovanější, největší a nejživější oblast.

Jaké papíry si musím vyřídit, pomůžete nám?

Ano, velmi rádi za vás vše vyřídíme s matrikou v Chorvatsku

Jak je to s dopravou?

S dopravou do Chorvatska Vám můžeme pomoci. Existuje několik alternativ, jak se na místo dopravit. V případě „ostrovní svatby“, zajistíme lístky na trajekt.

Seženete fotografa, nebo si ho musíme sehnat sami?

Můžete si „přivézt“ s sebou svého fotografa, pokud tuto možnost nemáte zajistíme fotografa v místě nebo i na vaše přání může přijet z CZ.

Od jakého rozpočtu se svatby pohybují?

Existuje mnoho faktorů, které určují celkové náklady na svatbu v Chorvatsku. Existuje i mnoho balíčků a typů svateb jako místo konání svatby, hostina, výběr hudby a počet pozvaných hostů. V průměru stojí civilní obřad v Chorvatsku 400 EUR Vše se odvíjí od termínu konaní svatby, rozhodující je i zda se jedná o všední den nebo víkend.

Je v Chorvatsku sňatek platný?

Ano, v Chorvatsku je možná právně platná civilní svatba, kterou Vám uznají české i slovenské úřady. Je možná taky svatba symbolická, tedy bez legalit.

Zajišťujete ubytování?

Ano, zajišťujeme ubytování pro ženicha a nevěstu, tak i pro hosty.

Co když bude pršet?

Vždy přemýšlíme i o této alternativě, byť v Chorvatsku je to malá pravděpodobnost. Každé místo pro obřad i hostinu má zajištěnou zastřešenou část.

Jaký je nejlepší termín pro svatbu?

Svatbu v Chorvatsku doporučujeme naplánovat v období od dubna do října pro slunečné modré nebe a příjemné teploty.